Пансіонат для літніх людей Ренесанс у Львові

Будинок для людей похилого віку та інвалідів (пансіонат) «Ренесанс» у Львові

Сучасне суспільство в Україні зовсім недавно прийшло до розумію того, що будинки для людей похилого віку створюють потрібні умови для комфортного життя людей похилого віку. Пансіонат «Ренесанс», представлений також і в Львові, з гордістю готовий прийняти у своє затишне гніздечко ваших рідних і близьких, які потребують спостереження.

Що ми пропонуємо?

Будинок для людей похилого віку «Ренесанс» — це двоповерховий будинок з усіма зручностями. Кімнати по 30 кв. Які проживають в одному номері від 2 до 3-х осіб. Невелика кількість підопічних дозволяє персоналу забезпечити кожному з них належну турботу та увагу. Серед основних послуг пансіонату можна виділити:

  1. Команду кваліфікованих досвідчених спеціалістів.
  2. Можливість перебування у пансіонаті як тимчасово, і на постійній основі.
  3. Комфортні умови проживання у номерах.
  4. Розташування в екологічно чистій зоні з чудовим мальовничим місцем для прогулянок.
  5. Догляд за лежачими мешканцями.
  6. Правильно збалансоване здорове харчування.
  7. Регулярний косметичний та гігієнічний догляд за постояльцями.
  8. Організацію цікавого дозвілля, культурних заходів, анімації.
  9. Повноцінне спілкування, створення груп за інтересами.

Найголовніша перевага пансіонату Ренесанс у Львові полягає в тому, що саме тут літня людина не почувається самотньою, покинутою і нікому непотрібною. Він отримує унікальну можливість регулярно спілкуватися зі своїми однолітками, займатися цікавими справами.
Родичі можуть відвідувати своїх рідних у будь-який зручний час за своїм бажанням, а також забирати додому.

Як зробити вибір?

Перш ніж визначити свою рідну людину в будинок для людей похилого віку, члени її сім’ї можуть самі відвідати пансіонат, ознайомитися з обстановкою та умовами проживання, поговорити зі співробітниками, обслуговуючим персоналом, іншими постояльцями, після чого вже зробити справді зважений та усвідомлений вибір.

На сьогоднішній день в європейських країнах саме приватні пансіонати для людей похилого віку є найкращим варіантом прояву любові та турботи про близьку людину, забезпечення їй радісної, комфортної та емоційно насиченої старості. Адже навіть користуючись послугами найкращих доглядальниць, неможливо забезпечити своїй близькій людині професійне медичне спостереження, а головне, подарувати можливість спілкування та соціальної реалізації.