Переваги

У чому полягає перевага еротичного масажу

Наше життя сповнене сюрпризів, часто не найприємніших. Можна сказати, що всі ми давно звикли перебувати у стані стресу і навіть навчилися практично не помічати того, як натягнуті нерви. Можливо, сучасний життєвий ритм і диктує такі правила, проте це зовсім не означає, що їм слід дотримуватись досконально. Стрес потрібно знімати, і еротичний масаж є одним із найприємніших способів ефективної боротьби з надмірною нервовою збудливістю.

Поганий настрій, нестача позитивних емоцій, загальна втома і стан, коли «опускаються руки», — все це тане, як дим, під умілими руками масажиста. Недарма еротичний масаж ще називають релаксуючим: проведений у комфортній обстановці, під улюблену музику, він дійсно здатний занурити людину, яка ще хвилину тому перебувала «на узводі» в стан, близький до нірвани.

Головна мета еротичного масажу в салоні Єва в Черкасах – заспокоїти нерви, що розбушувалися, і зняти втому. Тим часом цим корисні властивості масажу не вичерпуються. Після релаксуючого масажу людина буквально оживає: його кровообіг стимулюється, і в результаті мозок, що отримав багате кисневе харчування, стає знову готовим до роботи. Напружені м’язи також розслабляються від масажу, що проявляється у вигляді підвищення загального життєвого тонусу та припливу сил.

І навіть це ще не все з того, чим корисний еротичний масаж. Він має лікувальну функцію. У світі відомо чимало серйозних захворювань, що розвиваються в організмі на тлі пережитого стресу. Виразка шлунка, стенокардія, інфаркти та інсульти – всього цього можна уникнути багато в чому завдяки чудодійній силі розслаблюючого масажу. Яким чином? Людський організм – єдина система, де це взаємопов’язано. Дія розслабляючого масажу спрямована одночасно на «три кити» організму – головний мозок, м’язи та нервову систему, а тому і результат від цієї дії людина відчуватиме буквально кожною клітиною свого тіла. Простіше кажучи, якщо усувається причина захворювання – нервова напруга – то не буде й наслідку самого захворювання.

. Навіть якщо людина перебуває у стані затяжної депресії, то релаксуючий та еротичний масаж не нашкодить точно, а за бажання вийти з неї – і чимало посприяє цьому.

Яка ж технологія диво-масажу? Основний акцент при його проведенні робиться на спину. Якщо людина відчувала дискомфорт або біль у ділянці шиї та попереку, то правильно проведена процедура неодмінно позбавить його від неприємних відчуттів. Починаючи з масажу спини, професіонал зазвичай потім переходить на шию, слідом – на кінцівки та на завершення – масажує голову та обличчя. При цьому всі рухи виробляються у напрямку венозної крові. Цей факт відіграє особливу роль. Так кров посилено «переганяється» по судинах, неправильно працюючі венозні клапани розблокуються, і людина знаходить бажане відчуття спокою та припливу сил.

Дуже важливо, щоб усі дії масажиста були не агресивними, а ніжними та м’якими. Тільки таким чином ефект релаксації стане найпомітнішим.