Східний еротичний масаж у Черкасах

Азіатський еротичний масаж: особливості та види, техніка та прийоми.

Еротичний масаж завжди був дуже популярним в азіатських країнах. Азіатський еротичний масаж – справжній скарб культури та філософії азіатських народів, особливий елемент духовного життя, що служить для пізнання вищої гармонії тіла та душі. Відпочити, розслабитися, отримати відчуття затишку та теплоти у всьому тілі хочеться будь-якому чоловіку. Азіати особливо розуміють це і здавна користуються методиками масажу, зокрема й еротичного. Розглянемо особливості та прийоми азіатського еротичного масажу на прикладі тайської та китайської техніки.

Тайський еротичний масаж – справжнє мистецтво. Техніка та прийоми.

Спочатку його використовували, щоб зробити задоволення багатим і впливовим чоловікам. Нині це може дозволити собі кожен. Потрібна повна нагота і гостя, і масажиста, що дозволяє повністю віддатися почуттям. Сеанси відбуваються в інтимній атмосфері з розслаблюючою музикою на задньому плані. Потрапляючи до масажу, клієнт лягає на спеціальний масажний стіл. Масажистка наносить ароматичну олію, подушечками пальців розігріває поверхню шкіри і готує клієнта до основного сеансу. Під час сеансу спостерігається кілька видів технік: Розминка та погладжування тіла плавними рухами. «Стиск», коли кожен рух стає рівним, але все більше набирають чинності. Розтирання руками, коли клієнт відчуває, що його тіло горить. Руки масажистки натягують шкіру, захоплюють, піднімають та здавлюють. Під час сеансу чоловікові пропонується оцінити більш інтимні техніки цього еротичного масажу, що дозволяють звести його з розуму. Дівчата впливають на інтимні частини тіла та чоловічі ерогенні зони, залучаючи частини свого тіла: груди, пасма волосся, ласки язиком та пальцями інтимних зон чоловіка, не торкаючись статевого члена, можна пограти з сідницями. І як фінал цього процесу чоловікові пропонується «щасливий кінець», на що він може або погодитись, чи ні.

 

Якщо ви втомилися, хочете заповнити свою життєву енергію або знайти шлях до себе, то не проходьте повз кабінет китайського масажу. Цей вид еротичного масажу спрямований на роботу з енергетичними точками, відкриттям потоків енергії та повне розслаблення. Масажистка оживляти тіло традиційними оліями та оліями на травах та ніжними руками робить масаж. Вирізняють китайський чуттєвий масаж, тантричний масаж простати та масаж у чотири руки. Китайська філософія масажу має на увазі повне розслаблення через злиття двох тіл. Тантричний масаж дозволяє тіл щільно торкатися один одного, доводячи партнера до точки оргазму кілька разів і назад, знімаючи весь накопичений стрес у еротичній манері. Масаж у чотири руки змусить випробувати подвійне задоволення та подвійне порушення. Азіатський еротичний масаж – це глибоке розслаблення, відчуття наповнення тіла енергією, зняття стресу. Сеанс еротичного масажу триває від 60 хвилин до 1.5 години, залежно від послуг. Скористатися послугами азіатського еротичного масажу може як чоловік, так і жінка. Спокусливі майстри гарантують своїм клієнтам колосальний викид солодких емоцій. Сумніватися не доводиться – ефект від цієї процедури приголомшливий.